مدیریت عالیه، ارائه و کاربردِ پژوهشها، نظریه ها و تأسیس علوم نوین قرآنی 1. مقدمه اشارات

اشارات ولایی قرآن کریم

مجموعه مطالب 2 - چکیده ها

در راستاي مدیریت عالیه، ارائه و کاربردِ

پژوهشها، نظریه ها و تأسیس علوم نوین قرآنی

1.           مقدمه اشارات ( اولیه/1393)

پژوهشهای میان رشته ایی افقهای نوظهور را برای بشریت باز نموده اند. نگرش به کتب آسمانی محفوظ شده با دیدگاه نهان نگاری ( استگانوگرافی زبانی) از زاویه تکرارها و چیدمان های کلمات و عبارات دارای الگوهای خاص، موارد و مصادیق بسیار زیاد و نزدیک به اعجاز گونه ایی را نمایان ساخته است. برچسب گزاری کاملتر اجزای قرآنی (صرفی، نحوی، بلاغی، زمانی، کلامی، و غیره) برای کمک به تفکیک واضحتر و گروه بندی های بیشتر، بعنوان ابزاری برای شناسایی تکرارهای جدیدتر بکار گرفته شده است. طراحی برای پردازشهای عظیم مبتنی بر اَبَررایانه ها و ابری در حال برنامه ریزی است. نتایج و دستاوردها به محققین و علماء حوزه ارائه و بعنوان نگرش و زاویه جدید به متون مذهبی (خاصه به قرآن کریم) از آن یاد شده است. خروجی ها در سایت حمایت کننده اصلی و صفحات شخصی پژوهشگر به عموم ارائه شده است.

الحمد لله تعالی، اکنون به لطف الهی و توجهات معصومین صلوات الله علیهم اجمعین ، نتایج کشفیات بی سابقه در عالم اسلام و تشیع، از کلمات و عبارات از میان آیات الهی قرآن کریم، برای انواع کاربردها در اختیار علاقمندان و عاشقان قرآن و عترت قرار داده میشود تا ان شاء الله تعالی، بنحو احسن و حسب صلاحدید متخصصان و مسئولان امور، در حوزههای لازم بکار گرفته شود.

مبانی گوناگون علمی (مانند رمزنگاری و نهان نگاری)، اشارات روایی و حدیثی، کاربردهای تبلیغی و فرهنگی، فضای بی حد برای تحقیق بیشتر و سایر نکات و مطالب، قابل مشاهده در برخی از نمونه ها پیوست و ارسالی می باشد. همچنین مشخصات پژوهشگر ( اینجانب) ، نرم افزار ، سایت ها و وبلاگهای مربوطه بشرح پیوست ذیل میباشد. در صورت لزوم آماده ارائه اطلاعات بیشتر بصورت شفاهی، کتبی، ویدئویی، حضوری، سخنرانی و غیره می باشم.

با توجه به تحقیقات چندین ساله اینجانب و بررسی های اولیه نتایج جمع آوری شده و لزوم گسترش فعالیتها، برخی نکات و سئوالات علمی و فقهی، در خصوص شروع، انجام، توسعه و ادامه مراحل مختلف پژوهش، ارائه، تبلیغ، جهتدهی و بکارگیری آمار و اطلاعاتی از تعداد و نحوه تکرارها، چیدمانها و جایگزاریهای کلمات و عبارات در قرآن کریم بشرح ذیل و مطالب پیوست مربوطه، محضر آن بزرگوار عرضه میشود. خلاصه یافته ها و نتایج، تحت عنوان "تکرارهای ولایی قرآن"، که حضورا هم قابل ارائه کامل است، شامل هزاران کلمه و عبارات قرآنی با ویژگیها و/ یا تعداد تکرارهای خاص مانند 12 و 14 گانه است که الحمد لله همزمان دارای عالیترین و دقیقترین مضامین شفاف و اصیل اسلامی و ولایی می باشند.

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

گروه های منابع : قرآن کریم، تفاسیر، روایات، احادیث، اینترنت،

منابع پژوهشگر: کانال تلگرام، وبلاگ ها، نرم افزار اشارات ولایی، کانال آپارات، نوارهای صوتی، نوارهای ویدیوئی، فایلهای متنی، پوسترها،

سوابق نویسنده : دکترای کامپیوتر از 1370، ارشد کامپیوتر از 1358، کارشناسی ریاضی از 1354

ایده پردازو پژوهشگر ارشد اشارات ولایی قرآن :  مهندسی معکوس تناسب و تناظر درونی و برونی قرآن با حقایق - با شریعت، عترت، تاریخ و طبیعت،

پژوهشگر ارشد، عضو موسس و مدیرعامل مرکز پژوهشهای قرآنی نور ولایت مبین، عضو هیأت موسس موسسه آموزش عالی بصیر(آبیک) (...-82)

دبیر و عضو شورای راهبری فناوری اطلاعات وزارت علوم (87-85) ، عضو گروه ارزیابی وزارت علوم و دانشگاه ها (88-85)

عضو هیأت علمی و مدیر گروه مهندسی کامپیوتر دانشگاه شاهد (85-75)، پژوهشگر مرکز مخابرات ایران (75-71)

daliliali@gmail.com + telegram.me/daliliali + Telegram.me/quranhints + 09123459914

/ 0 نظر / 43 بازدید