مدیریت عالیه، ارائه و کاربردِ پژوهشها، نظریه ها و تأسیس علوم نوین قرآنی 1. ضمیمه 17 : نامه ها...

اشارات ولایی قرآن کریم

مجموعه مطالب 2 - چکیده ها

در راستاي مدیریت عالیه، ارائه و کاربردِ

پژوهشها، نظریه ها و تأسیس علوم نوین قرآنی

1.           ضمیمه 17 : نامه ها...

بنام خدا

 برادر گرامی جناب آقای دکتر ...

 ریاست / مدیریت عالیه محترم

نهاد / وزارت / سازمان / مرکز / ستاد / موسسه

 سلام علیکم و رحمة الله و برکاته

با گرامیداشت ایام 

  طرح پیشنهادی ترویج قرآن و عترت در قالب " اشارات ولایی قران کریم " تقدیم میشود. شناساندن و تبلیغ با هزاران تکرار کشف شده و شگفت انگیز توسط اینجانب، از کلمات وعبارات در قرآن، با معانی منطبق بر احادیثی مانند ثقلین و اشارات به مقام ولایت و عترت، اساس طرح می باشد. 

 ان شاء الله بینش و آینده نگری و نیز سعه صدر جنابعالی و همکاران، خصوصًا با توجه به شرایط کشوری، منطقه ایی وجهانی، باعث تسریع مناسب در تعدیل و تصویب و اجرا شدن طرح مذکور بشود. و بزودی و در سطح و گستره مطلوب برای ارتقاء یقین قلبی و شوق عملی تمامی مسلمانان، خاصه پیروان مذهب حقه در سراسر جهان، گردد.

 بدیهی است، دستیابی به آمار و اطلاعات در هر یک از جستجوها و نتایج مذکور ، مستقل از نظرات شخصی بوده و بطور مطلق قابل انجام، تکرار و راستی آزمایی توسط کلیه نرم افزارهای موجود - مستقل از افراد و مذهب و دین و گرایش های آنان می باشد.

 ارائه نتایج آماده شده - و حتی زیبا سازی آنها - در سطح نمایشگاه میتواند راسا توسط مدیریت نمایشگاه و مستقل از این موسسه و مرکز، پژوهش و پژوهشگر انجام پذیرد. اگر چه این مرکز آماده و مشتاق ارائه اطلاعات در قالب نمایش در یک غرفه خاص و یا در اطاق های نمایش، سالن ها و/ یا راهروها می باشد. ادامه این مسیر ان شاء الله در ارتقاء فرهنگ قران وعترت موثر است.

 امیدواریم با بررسی و تعدیل ممکن و یا لازم و نیز تصویب مسئولان مقامات اجرایی مربوطه، بتوانیم نگرش و حرکت مفیدی در شناسایی و بکار گیری آمار و اطلاعات و نتایج " تکرارهای ولایی قران " را به سراسر جهان صادر نماییم.

 همچنین از صمیم قلب مشتاقیم ، حسب تشخیص اساتید، محققان و مجریان حوزه قران و عترت، نتایج را در قالب سخنرانی و کارگاه های علمی-عملی برای همگان خاصه علاقه مندان و پژوهشگران ارائه نماییم.

 با تشکر


علی دلیلی یزدی


مدیر عامل، عضو موسس و پژوهشگر ارشد

مرکز پژوهشهای قرآنی مبین

تهران

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

گروه های منابع : قرآن کریم، تفاسیر، روایات، احادیث، اینترنت،

منابع پژوهشگر: کانال تلگرام، وبلاگ ها، نرم افزار اشارات ولایی، کانال آپارات، نوارهای صوتی، نوارهای ویدیوئی، فایلهای متنی، پوسترها،

سوابق نویسنده : دکترای کامپیوتر از 1370، ارشد کامپیوتر از 1358، کارشناسی ریاضی از 1354

ایده پردازو پژوهشگر ارشد اشارات ولایی قرآن :  مهندسی معکوس تناسب و تناظر درونی و برونی قرآن با حقایق - با شریعت، عترت، تاریخ و طبیعت،

پژوهشگر ارشد، عضو موسس و مدیرعامل مرکز پژوهشهای قرآنی نور ولایت مبین، عضو هیأت موسس موسسه آموزش عالی بصیر(آبیک) (...-82)

دبیر و عضو شورای راهبری فناوری اطلاعات وزارت علوم (87-85) ، عضو گروه ارزیابی وزارت علوم و دانشگاه ها (88-85)

عضو هیأت علمی و مدیر گروه مهندسی کامپیوتر دانشگاه شاهد (85-75)، پژوهشگر مرکز مخابرات ایران (75-71)

daliliali@gmail.com + telegram.me/daliliali + Telegram.me/quranhints + 09123459914


/ 0 نظر / 36 بازدید