مدیریت عالیه، ارائه و کاربردِ پژوهشها، نظریه ها و تأسیس علوم نوین قرآنی 1. ضمیمه 1: درخواست تعامل

اشارات ولایی قرآن کریم

مجموعه مطالب 2 - چکیده ها

در راستاي مدیریت عالیه، ارائه و کاربردِ

پژوهشها، نظریه ها و تأسیس علوم نوین قرآنی

1.           ضمیمه 1: درخواست تعامل

بنام خدا

حضور محترم ریاست / مدیریت عالیه /

مفسران عالیمقام / محققان قرآنی گرانقدر / اساتید خبره /

 کارشناسان عزیز، علاقمندان گرامی، کارآفرینان دلسوز

سلام علیکم و رحمة الله و برکاته

با آرزوی سلامتی و سعادت الهی برای آنجناب و همکاران

این درخواست در جهت درخواست جلسه، نشست، کارگاه و یا تعامل برای ارائه مطالب و بررسی همکاری متقابل در ابعاد مختلف پروژه اشارات ولایی قرآن کریم ارائه میشود.

پژوهش های حقیر در سالهای اخیر و دستآوردهای شگفت انگیز داشته است. تحقیقات مبتنی بر  شناسایی تکرار و چینش کلمات و فرازها در قرآن کریم بر اساس علم امنیت اطلاعات و نهان نگاری ( با استفاده از رایانه و مستقل از عقاید و نظرات فردی و گروهی) از سال 1390 شروع و همچنان ادامه دارد که تاییدی بر اعجاز قرآن و وحدت قرآن، عترت، شریعت، تاریخ و طبیعت دارد.

در این مرحله، لزوم مقایسه نتایج حاصله و مقابله آنها با روشها و نظرات مفسرین بزرگوار، محققان ارزشمند و صاحبنظران در علوم و حوزههای مختلف محسوس و دارای اولویت خاص میباشد.

 اهمیت این موضوع، در نشست ها و جلسات متعدد در دانشگاهها و نیز در مراکز تحقیقاتی قرآنی – و ارائه برای دهها نفر از اساتید و صاحبنظران و دانشجویان و طلاب، واضحتر گردید.

در راستای اهداف پژوهش امید است حسب الامر بزرگواران متعدد بر مساعدت و  راهنمایی اساتید و همکاران ارجمند در آن مرکز/حوزه/سازمان/نهاد/موسسه/شرکت/... در راستای تبادل اطلاعات در نشست، دفاعیه، مناظره، آزاداندیشی و یا نظریه پردازی، تسریع در روند تحقیقات جاری و آتی و تعدیل و همافزایی لازم و ضروری، میسر شده و اعتلای هر چه بیشتر فرهنگ قرآن و عترت را – با تولید و تکمیل انواع کالاها و خدمات ذیربط برای انواع مخاطبین داخلی و جهانی- باعث شود.

https://ssl.gstatic.com/ui/v1/icons/mail/images/cleardot.gif

لازم به توضیح است نتایج و مطالب برای افراد حقیقی و حقوقی متعدد در محافل گوناگون حوزوی، دانشگاهی، مذهبی، عمومی و رسانه ای ارائه شده است ( در کلاسها، سخنرانی ها، جلسات و ارائه های شخصی و عمومی - در دانشکده الهیات دانشگاه تهران، پژوهشکده اعجاز علمی قرآن دانشگاه شهید بهشتی، و دهها و صدها مورد دیگر – صوت بسیاری در کانال مربوطه موجود است).

با تشکر و قدردانی پیشاپیش از بذل توجه و مساعدت مطلوب

علی دلیلی یزدی

00000000000000000000000000000000000000000000000000

سوابق نویسنده : دکترای کامپیوتر از 1370، ارشد کامپیوتر از 1358، کارشناسی ریاضی از 1354

ایده پردازو پژوهشگر ارشد اشارات ولایی قرآن :  مهندسی معکوس تناسب و تناظر درونی و برونی قرآن با حقایق - با شریعت، عترت، تاریخ و طبیعت،

پژوهشگر ارشد، عضو موسس و مدیرعامل مرکز پژوهشهای قرآنی نور ولایت مبین، عضو هیأت موسس موسسه آموزش عالی بصیر(آبیک) (...-82)

دبیر و عضو شورای راهبری فناوری اطلاعات وزارت علوم (87-85) ، عضو گروه ارزیابی وزارت علوم و دانشگاه ها (88-85)

عضو هیأت علمی و مدیر گروه مهندسی کامپیوتر دانشگاه شاهد (85-75)، پژوهشگر مرکز مخابرات ایران (75-71)

daliliali@gmail.com + telegram.me/daliliali + Telegram.me/quranhints + 09123459914


/ 0 نظر / 46 بازدید